Uudised

UUS RAPSI HERBITSIID – CLAP FORTE ™

26. septembril sai turule laskmise loa meie uus selektiivne tärkamisjärgselt kasutatav herbitsiid laialeheliste ühe- ja mitmeaastaste umbrohtude tõrjeks rapsil – CLAP FORTE ™.

0 comments

SHARPEN®40 SC ja SHARPEN® 33 EC

Mõlema toote näol on tegu herbitsiididega, mis on mõeldud üheiduleheliste ja kaheiduleheliste umbrohtude tõrjeks järgmistel kultuuridel: taliteraviljad (talinisu, -oder, -tritikale), söödamais, hernes, uba, sibul, küüslauk, porrulauk, porgand, juurpetersell, ristõielised köögiviljad, maasikas, seemneviljalised ja luuviljalised puuviljad.

0 comments

Helios 480 SL

Helios 480 SL – (kloorpürifoss 480 g/l) – mis oli varem registreeritud ainult talirapsile on alates 7. Veenruarist 2017 registreeritud ka suvirapsile, suvirüpsile ja talirüpsile.

0 comments

NEXT, Helios 480 SL – laiem registreerimine

NEXT – (etüültrineksapak 25%) – mis oli varem registreeritud ainult talinisule ja talveliodrale on alates 7. veebruarist 2017 registreeritud ka suvinisule ja suviodrale. Helios 480 SL – (kloorpürifoss 480 g/l) – mis oli varem registreeritud ainult talirapsile on alates 7. Veenruarist 2017 registreeritud ka suvirapsile, suvirüpsile ja talirüpsile.

0 comments